Dlaczego najem w Tanie Mieszkanie

Jesteśmy firmą, w której obowiązują jasne, czytelne i uczciwe zasady.

Dzięki przejrzystości swej działalności, możemy zaproponować Ci bezpieczny i uczciwy najem długoterminowy. Oferowane przez nas mieszkania i pokoje przeznaczone są do długotrwałego wynajmu, dzięki czemu masz pewność, że z wynajmowanego mieszkania będziesz mógł korzystać tak długo, jak będzie Ci ono potrzebne.

Wszystkie umowy najmu zawieramy na czas określony, jednakże jeśli zaistnieje taka potrzeba jest możliwość wcześniejszego zakończenia umowy na jasnych i czytelnych zasadach.

Wszystkim dobrym Najemcom oferujemy możliwość przedłużenia umowy najmu mieszkania czy pokoju na kolejny okres i zawarcie nowej umowy. Jeśli nie zakłócasz uporczywie porządku domowego oraz terminowo regulujesz swoje zobowiązania, możesz mieć pewność, że umowa najmu będzie z Tobą kontynuowana na kolejny rok.

Choć umowa zawierana jest na czas określony, jej konstrukcja jest niezwykle elastyczna. Jako jedyni na rynku oferujemy wyjątkową możliwość zarówno wcześniejszego zakończenia umowy jak i zmiany miejsca zamieszkania w trakcie trwania umowy! To wyjątkowe i unikalne rozwiązanie, którego nie może zaproponować Ci żaden właściciel kilku czy nawet kilkunastu mieszkań.

Poza opłatami czynszowymi, pobieramy zaliczki na media, które są rozliczane z faktycznym zużyciem.

Przejrzystość finansowa – na każdą dokonaną płatność otrzymasz od nas rachunek lub fakturę. Wszystkie opłaty (poza wpłatą kaucji przy podpisaniu umowy) dokonywane są wyłącznie przelewem bankowym na rachunek spółki (kaucję także można wpłacić przelewem przed podpisaniem umowy). Dzięki korzystaniu z przelewów, masz pewność, że środki do nas dotarły, a historia płatności możliwa jest do odtworzenia w każdym czasie. Możesz być też pewnym, że jesteśmy uczciwą i legalnie działającą firmą, odprowadzająca podatki, wspierającą lokalną społeczność.

Oferujemy atrakcyjne cenowo mieszkania i pokoje na terenie Bydgoszczy.  Większość naszych nieruchomości zlokalizowana jest w ścisłym centrum, w pobliżu uczelni, szkół, największych zakładów pracy.

Do dnia dzisiejszego zaufało nam już ponad 400 klientów z terenu całego kraju. Dołącz do nich i zamieszkaj z nami!

Dzięki temu, że dysponujemy dużą ilością mieszkań i pokoi, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z wynajętego mieszkania/pokoju istnieje możliwość nieodpłatnego przeniesienia się na inną posiadaną przez nas nieruchomość. Bardzo często korzystają z tego nasi Klienci, gdy zmienia im się sytuacja życiowa – z kawalerek przenoszą się na mieszkania dwupokojowe, z pokoi na kawalerki, a czasem i odwrotnie. Zdarza się też, że po zmianie pracy, wygodniej jest mieszkać w innym budynku – bliżej zakładu pracy, przystanku, przedszkola, itd. Dzięki sporemu portfelowi nieruchomości, możemy zaproponować Państwu wyjątkową elastyczność w tym zakresie.

Być może gdzieś na rynku jesteś w stanie znaleźć ofertę nieznacznie tańszą. Możemy Ci jednak zagwarantować, że oferujemy najlepszą relację jakości do ceny, jaką można spotkać na bydgoskim rynku nieruchomości.