Rezerwacja lokalu

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Jeśli oferowany przez nas lokal spodobał się Tobie i decydujesz się na jego wynajęcie lub rezerwację bez oglądania, możemy wykonać dla Ciebie zdalną rezerwację.

Warunkiem zarezerwowania lokalu na kilka następnych dni jest dokonanie wpłaty rezerwacyjnej, po telefonicznym ustaleniu jej wysokości oraz po potwierdzeniu dostępności lokalu.

Wartość opłaty waha się w przedziale od 200 do 500 zł zależnie od czasu wymaganej prze Ciebie rezerwacji oraz wartości czynszu lokalu.

W przypadku rozpoczęcia najmu zaraz po okresie rezerwacji, opłata rezerwacyjna jest zaliczana w poczet czynszu. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na wynajęcie u nas zarezerwowanego lub innego lokalu, opłata rezerwacyjna przepadnie – zostanie przez nas zarachowana na poczet kosztów utrzymania lokalu w okresie od złożenia przez Ciebie rezerwacji do dnia zrezygnowania z lokalu.

Warto też wspomnieć, że oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość zmiany lokalu, jeśli więc z jakichkolwiek powodów wybrane przez Ciebie zdalnie mieszkanie czy pokój nie spełniałyby Twoich oczekiwań, w miar­ę dostępności możesz od razu lub np. miesiąc później (jak się coś zwolni) wybrać inne mieszkanie/pokój.

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.