Opis pokoju

Większość oferowanych przez nas pokoi wyposażona jest w nowoczesne meble oraz schludnie wykończone ściany, podłogi, nowoczesne i estetyczne drzwi.

Każdy oferowany przez nas pokój zamykany jest na klucz, dzięki czemu masz poczucie bezpieczeństwa oraz intymności.

Oferujemy pokoje w mieszkaniach w których znajduje się od 3 do 9 pokoi.

W większości mieszkań w których wynajmujemy pokoje, zainstalowanych jest większa ilość ubikacji oraz łazienek. W dużych mieszkaniach najczęściej znajdują się 2-3 ubikacje i łazienki, oraz często więcej niż 1 kuchnia.

Każdy pokój wyposażony jest zazwyczaj w:

  1. Biurko
  2. Krzesło
  3. Kanapo-tapczan (rozkładany)
  4. Szafę ubraniową
  5. Komodę

Istnieje możliwość wyposażenia pokoju w dodatkowe meble – w takim przypadku prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość wynajęcia pokoju bez mebli – całkowicie lub częściowo nieumeblowanego.

Każdy pokój może być wynajmowany przez więcej niż 1 osobę. W takim przypadku zwiększana jest kwota na zaliczki związane z bezpośrednim zużyciem energii elektrycznej, zimnej i ciepłej wody, śmieci. Nie jest natomiast zwiększana opłata za czynsz.

Ponieważ w poszczególnych mieszkaniach zużycie mediów rozliczane jest wg ilości osób, prawidłowe zadeklarowanie ilości osób faktycznie zamieszkujących jest uczciwe w stosunku do pozostałych współlokatorów mieszkania – pozwala na rzetelne rozliczenie zużycia na faktyczną ilość mieszkańców.

Prawie dla wszystkich pokoi oferujemy nieodpłatny dostęp do Internetu o wysokiej przepustowości. Zapoznaj się z zasadami korzystania z Internetu.