O nas

Spółka Tanie Mieszkanie jest „właścicielem zastępczym” wynajmowanych mieszkań. Działa w zastępstwie i z umocowania ich właściciela. Duża część mieszkań w naszym portfelu należy do osób powiązanych z firmą, stąd też, bliskie nam są wszelkie sprawy związane z ich funkcjonowaniem. Marka Tanie Mieszkanie powstała w 2010 roku i od  tego czasu sukcesywnie zwiększa portfel obsługiwanych nieruchomości.

Do relacji z naszymi Klientami podchodzimy w sposób długoterminowy, starając się zrozumieć, oraz sprostać oczekiwaniom naszych Najemców.

 

Długotrwały najem i stabilność umowy

Mieszkania znajdujące się w naszym portfelu przeznaczone są do długoterminowego wynajmu. Zawsze zawieramy umowy najmu na czas określony, a dotychczasowym najemcom – o ile współpraca układała się prawidłowo, proponujemy przedłużenie umowy na kolejny okres. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrany prze Ciebie lokal będzie Ci służył tak długo, jak będziesz nim zainteresowany.

 

Umowy i bezpieczeństwo

Zawsze zawieramy umowy. Wszelkie płatności (poza kaucją) dokonywane są przelewem na podstawie rachunków, co gwarantuje Ci pełną dokumentację historii najmu oraz podnosi jego bezpieczeństwo. Wystawiane przez nas rachunki dokumentują także wszelkie koszty związane z dostawą i rozliczeniem mediów.

 

Atrakcyjność ceny i najlepszy stosunek jakości do ceny.

Staramy się, aby Twoje mieszkanie miało najlepszy z możliwych stosunek jakości do ceny.

Czy oferowane przez nas mieszkania zawsze będą najtańsze? Oczywiście nie. Zdarzają się na rynku oferty mieszkań „po babci”, których ceny są niższe. Jesteśmy jednak przekonani, że trudno będzie Ci znaleźć porównywalne jakościowo mieszkanie w tej samej cenie.

Gwarantujemy najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

Jesteśmy przekonani, że jesteśmy najlepszy wyborem na rynku.

 

Niskie opłaty administracyjne
Choć w różnych nieruchomościach poziom opłat administracyjnych jest różny, staramy się, aby wysokość opłat na spółdzielnie czy wspólnotę mieszkaniową były na niezmiennym niskim, atrakcyjnym poziomie. W chwili tworzenia tego materiału, średnia wartość opłat (poza mediami) w naszych mieszkaniach nie przekraczała 3 zł/m2. Oznacza to, że dla 25 m2 mieszkania, koszt wspólnoty mieszkaniowej nie przekracza 75 zł miesięcznie.

Ze względu też, na znaczną wysokość opłat „administracyjnych” w spółdzielniach, staramy się, aby większość naszych mieszkań usytuowana była w kamienicach, gdzie mogą funkcjonować atrakcyjne kosztowo Wspólnoty Mieszkaniowe.

Brak opłat za zawarcie umowy

 

Nie pobieramy jakichkolwiek opłat z tytułu zawarcia umowy, co zmniejsza faktyczny koszt wynajęcia mieszkania, ponoszony przez Najemcę, nawet o 10%.

 

Uczciwość i przejrzystość zasad

Wyznajemy zasadę, że kluczem do długotrwałej i wzajemnie owocnej współpracy jest uczciwość i przejrzystość obowiązujących zasad. Możesz mieć pewność, że w trakcie realizacji umowy, nie zostaniesz zaskoczony nieprzewidzianymi kosztami, oczekiwaniami, czy wymaganiami właściciela mieszkania.

Każde przedsiębiorstwo tworzą ludzie.

Tę firmę tworzą ludzie z pasją do nieruchomości. Kochamy nieruchomości, uwielbiamy realizację inwestycji.

Od wielu lat ciężko pracujemy, by zapewnić Wam możliwie najlepsze usługi najmu w możliwie najlepszej cenie.