Zasady udostępniania Internetu

W większości dostępnych w naszej ofercie lokalizacji możemy zaproponować Ci bezpłatny dostęp do szerokopasmowego Internetu.

Zazwyczaj są to łącza dostarczane przez UPC o przepustowości 150-180 Mbp, lub też przez Orange o przepustowości do 20 Mbps. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą dostępną w danej lokalizacji technologię.

Internet dostarczany jest za pomocą technologii WIFI i możesz z niego korzystać na całym terenie nieruchomości. Korzystamy z technologii WIFI ROAMING, zatem za pomocą swojego loginu i hasła możesz korzystać z Internetu na terenie całego obiektu.

Udostępniany przez nas Internet jest usługą darmową, gratisową, dostarczaną bez jakiejkolwiek gwarancji świadczenia usługi. Oczywiście staramy się, aby działał prawidłowo i był dostępny 24 h/ dobę, a administrację sieciami powierzyliśmy zewnętrznemu wykonawcy, ale ze względu na wiele występujących ryzyk, brak redundantności rozwiązania, oraz długi czas reakcji na rozwiązanie ewentualnej usterki przez dostawcę,  nie możemy na jego funkcjonowanie udzielić jakiejkolwiek gwarancji.

Jeśli do swojej pracy czy do jakichkolwiek innych celów potrzebujesz stałego, pewnego dostępu do Internetu, skorzystaj z usługi dostawcy, który będzie w stanie zagwarantować Tobie satysfakcjonujący Cię poziom dostępności usługi oraz krótki czas reakcji na usterkę (SLA).  Oczywiście, o ile nie będzie przeciwwskazań, podpiszemy wszelkie niezbędne zgody w zakresie instalacji własnego łącza internetowego.