Opis mieszkania

Większość oferowanych przez nas mieszkań wyposażona jest w nowoczesne meble oraz schludnie wykończone ściany, podłogi, nowoczesne i estetyczne drzwi.

Istnieje możliwość pomalowania przez Klienta ścian na wybrany przez siebie kolor, oczywiście za uprzednim pisemnym wyrażeniem zgody przez Wynajmującego.

W większości oferujemy mieszkania jednopokojowe (kawalerki) oraz dwupokojowe. Posiadamy także do wynajęcia kilka mieszkań trzypokojowych oraz dwupokojowych z dużymi antresolami, jednak ich liczba jest znacznie ograniczona. Jeśli nie są aktualnie dostępne do wynajęcia, zadzwoń i zapytaj o ich dostępność w przyszłości.

Wynajmowane przez nas mieszkania zazwyczaj wyposażone są w:

 1. Biurko
 2. Krzesło
 3. Kanapo-tapczan (rozkładany)
 4. Szafę ubraniową
 5. Komodę

Dodatkowo kuchnie wyposażone są w:

 1. Kuchenkę elektryczną
 2. Zestaw mebli kuchennych wraz z blatem
 3. Zlewozmywak
 4. Lodówkę

Łazienki w oferowanych mieszkaniach każdorazowo posiadają:

 1. Prysznic lub sporadycznie wannę
 2. Ubikację
 3. Umywalkę
 4. Lustro

Część mieszkań wyposażona jest w pralki automatyczne. Jeśli wybrane przez Ciebie mieszkanie nie posiada pralki istnieje możliwość jej wynajęcia za jednorazową opłatą (wynajem oraz koszt transportu, wniesienia i instalacji) w wysokości 300 zł. Opłata umożliwia najem pralki przez cały okres świadczenia usługi najmu. Opłatę można wnieść w 3 ratach po 100 zł.

Istnieje możliwość wyposażenia mieszkania w dodatkowe meble – w przypadku zainteresowania tą opcją prosimy o kontakt.

Istnieje także możliwość wynajęcia mieszkania bez mebli – całkowicie lub częściowo nieumeblowanego.

Każde mieszkanie może być wynajmowane przez więcej niż 1 osobę. W takim przypadku zwiększana jest kwota na zaliczki związane z bezpośrednim zużyciem energii elektrycznej, zimnej i ciepłej wody, śmieci. Nie jest natomiast zwiększana opłata za czynsz. Pobrane zaliczki na media rozliczane są z faktycznym zużyciem. Zdecydowana większość mieszkań (ponad 95%) jest w pełni opomiarowana (posiadają profesjonalne liczniki ciepła), co daje gwarancję, że naliczane są opłaty wyłącznie za faktycznie zużyte media.

Dla przeważającej większości mieszkań oferujemy nieodpłatny dostęp do Internetu o wysokiej przepustowości. Zapoznaj się z zasadami korzystania z Internetu.